GARANTİ DEPOLAMA

Depolama sektöründe; gelişen ve büyüyen dünyaya paralel olarak, kendiliğinden oluşmuş ve bütün sosyal kültürlerin ortak sorununa getirilmiş bir çözümdür. Yıllar öncesinde olagelen yorucu ve sıkıntılı taşınma ritüellerinin son bulduğu büyük bir devrim olarak görebileceğimiz evden eve nakliyat sektörü; sizin elinizi hiçbir şeye sürmediğiniz, gözlerinizin önünde eşyalarınızın sistemli, düzenli ve en az sizin gösterdiğiniz özenle toparlandığı, taşındığı ve yerleştirildiği bir yöntemdir. Gerek işinizden dolayı, gerekse özel zevkleriniz doğrultusunda değiştirmek durumunda kaldığınız yaşam merkezlerinizin, eskiden yeniye geçişin tam ortasında kalan evden eve nakliyat firmaları sizlere sundukları hizmetle bu sorunlu sürecin sıfır riskle yeni yaşamınızla sonlandırılması konusunda tecrübe sahibidir. Dilerseniz, ekspertiz hizmetimiz aracılığı ile eşyalarınızın değeri, bulunulan mekanın durumu, mevkii, ulaşılabilirliği, katı ve yeni taşınılacak mekanın durumu, mevkii, ulaşılabilirliği ve katı gibi özellikler göz önüne alınarak çıkarılacak rapor sonucunda çözüm odaklı yapılan sözleşme ile taşınma işlemleriniz başlatılır. Garanti Evden eve nakliye kendi geliştirmiş olduğu iş takip yöntemi, çalışma stili ile diğer firmalardan farklı olarak başta İstanbul olmak üzere Tüm Türkiye de aranılan bir nakliye firması özelliğine bürünmüştür.Firmamız, nakliyat sektöründe yaptığı işlerin kalitesinden dolayı listenin ilk sıralarında yer almaktadır. ..

garanti

EV DEPOLAMA

Garanti Depolama ; ev yada evinizde bulunan fazla eşyalarınızdan kurtulun. Garanti Depolama kurmuş olduğu sistemle odalı şekiilde depolama yada komple depolama olarak yardımcınız oluyor. Garanti Depolama da en önemli etken eşyalarınızın muhafaza edildiği depolar tamamen sizin hakimiyetiniz altında bulunur. Ev depolama yada Ofis , Fuar, Yada Banka, Okul gibi eşyaları depolarımızda muhafaza ediyoruz. .

BİZİ ARAYIN
garanti

PARÇA EŞYA DEPOLAMA

Garanti Parça Eşya Depolama ; Yapmış olduğumuz bu hizmetlerimiz tamamen sizlerin huzuru ve evinizin sıkış sıkış olmaması için yapılmış olduğu bir sistem. Bizi arayın gelelim evinizdeki fazla eşyaları paketleyelim ve mevcut depolarımızda muhafaza edelim. Garanti Parça Eşya Depolama hizmetlerinde en kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Depolarımız oda şeklinde olup metre kare alanlarda muhafaza edilmektedir.sizin yapmanız gereken sizin için en uygun olan odaları seçmektir. .

BİZİ ARAYIN
garanti

KURUMSAL DEPOLAMA

Kurumsal Depolama ; Garanti Depolama hizmet vermiş olduğu bu alanda büyük firmaların geçici yada aylık, senelik olarak kullanmak istediği bu hizmetlerimizden yararlanın. Okul, ofis, banka, fuar malzemelerin muhafazası için firmamızdan talep isteyin. depolarımız aylık veya yıllık olarak kiralayabilirsiniz. Depolama hizmetlerimizden faydalanmanız için firmaızdan ücretsiz ekspertiz talep ediniz. Ekspertiz eşyalarınız durumuna göre plan ve program hazırlar..

BİZİ ARAYIN
GARANTİ NAKLİYAT © 2019.Tüm Hakları Garanti Nakliyat Aittir.Evden Eve Nakliyat Hizmeti Sunan Profesyonel Ev Depolama.Garanti Evden Eve Nakliyat HOZİSİK